Altus Beyaz Eşya Servisi Bakırköy

Altus Beyaz Eşya Servisi Bakırköy

4 Mart 2020 Haberler 0

Türkiye’ de beyaz eşya teknolojisinin en popüler markalarından Altus’un geniş ürün yelpazesi ile her kullanım ihtiyacına göre ürün cihaz kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Altus Servisi uzman teknikerleri ise Altus markalı beyaz eşya ürün gruplarının kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlamaya yardımcı oluyor. Özellikle de çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi tüm beyaz eşya teknolojilerinde uzmanlık düzeyinde eğitime sahip olan teknikerlerden oluşan profesyonel ekipleri ile İstanbul’un tüm bölgelerine servis hizmeti sağlamaktadır.

Alanında uzman ve aynı zamanda da sektörel tecrübeye sahip olan Altus Servisi merkezi teknikerleri, tüm arıza onarım veya periyodik bakım işlemlerinde güler yüzlü bir hizmet vermektedir. Arızalı beyaz eşyalar için yapılan her bir müdahaleye dair tüketicilere detaylı bilgilendirmeler gerçekleştirilerek, son derece güvenilir bir beyaz eşya servisi hizmetinden faydalanması sağlanmaktadır. Bununla birlikte kaliteden ödün vermeyen en ekonomik çözümlerin yakalanabilmesi maksadı ile uzman teknikerler tarafından gerekli onarım müdahaleleri gerçekleştirilmektedir.

Garantili Altus Servisi
Garantili beyaz eşya servisi hizmetleri sayesinde, Altus markalı beyaz eşya ürünlerinde meydana gelebilecek her türlü teknik arızadan son derece ekonomik şekilde kurtulabilmek mümkün oluyor. Garantili Altus Servis Bakırköy hizmetleri sayesinde Altus markalı beyaz eşya ürünlerindeki teknik arızalar için yapılacak tüm işlemlerin 1 yıl geçerli olacak şekilde garanti altına alınması sağlanıyor. Bu şekilde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ürün gruplarındaki performans verimliliği ilk günkü kalitesinde yakalanabilmektedir.

Call Now ButtonServis Çağır