Avcılar Electrolux Servis Merkezi

Avcılar Electrolux Servis Merkezi

14 Mart 2020 Haberler 0

Çamaşır makineleri, buzdolapları ve hatta bulaşık makineleri modern toplum yaşamının vazgeçilemez parçalarından birisi konumunda bulunmaktadır. Modern toplum yaşantısında kalite ve konfor standartlarını belirleyen beyaz eşya teknolojisinde dünya devi Electrolux, kalitesi ile fark yaratıyor. Yeni nesil akıllı teknolojilerin kullanıldığı tüm Electrolux beyaz eşya ürünleri ile yaşam alanlarında çok daha fonksiyonel bir kullanım yakalanabiliyor. İstanbul genelinde faaliyet gösteren Electrolux Servis Avcılar firması ise bu kaliteli performans verimliğinin olabildiğince uzun ömürlü olmasında tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Güvenilir Electrolux Tamir Servisi
Electrolux Servis hizmetlerinin kurumsal olarak sunuluyor olması sayesinde tüm çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi ürünlerinin gönül rahatlığıyla servis merkezine teslim edebilmesi mümkün olmaktadır. Tüm işlemlerin resmi olarak kayıt altına alındığı Electrolux beyaz eşya arıza onarım hizmetlerinde en yüksek kalite standartlarının güvencesi sunulmaktadır. Alanında uzman teknikerler tarafından gerçekleştirilen arıza onarım müdahaleleri ardından, cihazların yeniden ilk günü performans kalitesinde uzun yıllar çalışma gerçekleştireceği güvencesi sunulmaktadır.

Electrolux markalı beyaz eşya ürün gruplarına yönelik olarak İstanbul geneli için sunulan Electrolux Tamir Servisi hizmetlerimize olan güvenimiz kapsamında da 1 yıl geçerli olacak garanti desteği de sunuyoruz. Servis merkezimize gelen tüm Electrolux markalı beyaz eşya ürünlerine yapılacak her bir arıza onarım ve yanı sıra parça değişim işlemleri bu 1 yıllık garanti kapsamı altına alınmaktadır. Bu hizmetlerimizden kolayca yararlanmak için 444 78 56 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonServis Çağır