Bakırköy TEKA Tamir Servisi

Bakırköy TEKA Tamir Servisi

28 Mart 2020 Haberler 0

21.yüzyıl mutfak teknolojileri ile ev hanımları için mutfakta çalışmak artık çok daha kolay hale geliyor. Bunu sağlama noktasında en güçlü markalardan birisi de Teka markasıdır. Fırın ve bulaşık makineleri ile mutfakta daha kısa sürelerde, daha pratik çalışmalar ile çok daha kaliteli sonuçlar elde edilebilmesini sağlıyor. Gündelik yaşantı içerisinde ev hanımlarının kendilerine daha fazla vakit ayırabilmelerine yardımcı olan Teka fırın ve bulaşık makinesi arızaları için TEKA Servis hizmetleri sunuyor.

Firmamız uzun yıllardır faaliyet gösterdiği servis sektöründe edindiği tecrübesi ile dünya standartlarında hizmetler sağlamaktadır. Özellikle de uzman teknikerlerinin düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmesi ve güncel Teka teknolojisinin servis altyapısına entegrasyonu konularına önem verilmektedir. Bu şekilde her türlü teknik problemde dahi tüketicilere yanıt verilebiliyor. Tek fırın ve bulaşık makinesi en yeni modellerinde dahi tüketicilerin bakım ve arıza onarım ihtiyaçlarına yanıt verebiliyoruz.

Güçlü ve dinamik servis altyapımız ile TEKA Servis Bakırköy hizmetlerini mobil olarak sizlere ulaştırıyoruz. Bunun için özel olarak dizayn edilmiş ve tam donanımlı servis araçlarımız bulunuyor. Uzman teknikerlerin görev aldığı bu servis araçlarımız ile en kısa sürelerde adresinize ulaşılabildiği gibi onarım ve bakım işlemleri de yerinde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle hiçbir koşulda gereksiz gecikmelere mahal vermeden, en kısa sürede cihazınızı yeniden aktif şekilde kullanılabilir duruma gelmenizi sağlıyoruz. Üstelik Teka Servis firması olarak tüm bu işlemleri son derece tüketici dostu hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde ve 1 yıl garanti destekli olarak gerçekleştiriyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır