Bağcılar Airfel Servisi Garantili Hizmet Sunuyor

Bağcılar Airfel Servisi Garantili Hizmet Sunuyor

6 Nisan 2021 Haberler 0

Airfel Servis İstanbul uzun senelerdir vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren İstanbul’un en önemli teknik servislerin başında gelmektedir. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ekibi her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Siz değerli Airfel marka kombi kullanıcılarının daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Böylece sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır. Kombinizde bir arıza meydana geldiğinde Bağcılar Airfel Servisi merkezine ulaşıp iletişim kurduğunuz taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenlerle kombinizde yaşanan arıza kodları doğru olarak tespit edilir. Profesyonel ve güler yüzlü ekip tarafından tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir.

Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır. Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de birinci sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanılır.

Airfel Servis İstanbul merkezinden aldığınız her hizmet 1 yıl süreyle garanti altındadır. Siz de kaliteli ve hızlı hizmetin yanında ekonomik bir teknik servis arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Hemen 444 78 56 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp hemen arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Kaliteli hizmetin yanında hem uygun fiyat hem de hızlı bir hizmet arayışındaysanız alanında uzmanlaşmış kadrosu ile Airfel Servis İstanbul sizleri bekliyor.

Call Now ButtonServis Çağır