• info@rowentaservis.org

Özel Philips Süpürge Servis Hizmetleri

Philips servis hizmeti, yararlanmanız açısından firmamızca da sağlanan hizmetler listesi içindedir. Philips, bilinen marka değeri yüksek ve pek çok kullanıcının tercih ettiği ürünleri sunan bir şirket olarak devleşmiştir. Markaya ait birçok ürün bulunmakta, bu ürünler sürekli olarak kullanılmaktadır.

Markanın en çok satan ürünlerinden bir tanesi de süpürgedir. Markanın süpürgeleri çokça sevilmekle beraber, aynı zamanda kaliteli emiş gücü ile oldukça kullanılmaktadır. Ancak belirli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyan ve arıza yapabilen süpürgeler, Philips servis ihtiyacını doğuran önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Biz de Philips servis olarak bu alanda hizmet vermekteyiz.

Philips Ürün Onarımı

Özel Philips Servis Sarıyer olarak markadan kullanmış olduğunuz süpürgelerde meydana gelen problemi ortadan kaldırmak, üründe temizlik yapmak ve ya da ürünün parçalarını değiştirmek, firmamızın yapmış olduğu çalışmalar arasında bulunmaktadır. İletişime geçmek için 444 78 56’yı kullanabilir, bize danışarak fiyat bilgisi ve benzeri sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Firmamızın avantajları da bize sorulan en büyük sorular arasında yer almaktadır. Parça ve işçilik garantisi sunuyor olmamız sebebi ile çokça tercih edilmekteyiz.

Bizimle beraber çalışan bireysel müşterilerimiz ve aynı zamanda kurumsal müşterilerimiz de işimizi ne kadar büyük bir özenle yaptığımızı bilmekte ve bizimle çalışmaya devam etmektedir. Siz de bizimle çalışabilirsiniz. Philips Servis İstanbul olarak süpürgenizde meydana gelen sorunu çözmeyi ve sizi ürünü kullanmaya devam etme konusunda servis hizmeti sağlamaktayız.

Yorum Yapılmamış

Görüşünü Paylaş

ROWENTA SERVİS KAYIT OLUŞTURUN


Bize telefonun yanı sıra aşağıda bulunan form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Merkez:

İstanbul

Rowenta Servis Numarası :

444 78 56

Çalışma Saatleri:

Pazartesi - 08:00 - 20:00
Salı - 08:00 - 20:00
Çarşamba - 08:00 - 20:00
Perşembe - 08:00 - 20:00
Cuma - 08:00 - 20:00
Cumartesi - 08:00 - 20:00

© Rowenta Servis ~ 2017. Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Özel servis hizmeti sunmaktayız.

Call Now ButtonServis Çağır