Franke Teknik Servis Sultanbeyli

Franke Teknik Servis Sultanbeyli

14 Nisan 2020 Haberler 0

Yaşamı kolaylaştıran ve aynı zamanda da yaşam standartlarının çok daha kaliteli seviyelere ulaştırılabilmesinde önemli bir rol üstleniyor. Bulaşık makinesi teknolojilerinin yaşam içerisinde sunduğu önemli fırsatlar ve konfor dolayısıyla dünyanın her yerinde lüks bir yaşam aracı olmaktan çıkarak tamamen her evin en temel ihtiyaçlarından birisi kendisine yer buluyor.

Her zaman müşterilerine en üstün teknolojileri sunma gayesi içerisinde AR-GE çalışmalarına önem gösteren Franke markasının en ileri teknolojilere sahip olan bulaşık makinelerinde her türlü soruna yönelik olarak bölgesel temsilciliğiyle destek hizmeti sunan Franke Servis Sultanbeyli merkezimizde de tüm bulaşık makinelerinde profesyonel çözümler üretiyor.

Alanlarında uzman ve doğrudan teknolojik altyapıyı kullanan profesyonel teknik kadrosu ile hizmet veren firmamız, Franke markalı tüm bulaşık makinesi ürünlerindeki tüm elektronik ve mekanik arızalanmalarda hızlı çözümler sağlayarak, arızadan kaynaklı müşteri mağduriyetinin önüne geçilmesine yardımcı oluyor. Franke Servis merkezimizde kullanılan ileri nesil teknolojiler ile birlikte artık Franke markalı bulaşık makinesi ürünlerinde kesinlikle her tip sorunun çözümü en kısa süreler içerisinde çok düşük maliyetlerle gideriliyor.

Gelişen Franke bulaşık makinesi teknolojisini yakından takip eden ve her zaman güncel bulaşık makinesi teknolojisine dair akademik eğitimler alan teknik kadrosuyla hizmet veren Franke Servis merkezinde Franke markalı bulaşık makinelerinde gerekli olan parça değişimlerinde ise sadece orijinal Franke yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor.

WEB: https://www.onarimmerkezleri.com

Call Now ButtonServis Çağır