Profesyonel Fakir Süpürge Servis İstanbul

Profesyonel Fakir Süpürge Servis İstanbul

6 Nisan 2020 Haberler 0

Türkiye’ de elektrikli ev aletleri denilince ilk akla gelen markalardan Fakir’in elektrikli süpürgeleri İstanbul genelinde de yoğun şekilde tercih ediliyor. Yüksek kullanım değerleri bulunan Fakir markalı elektrikli süpürge modellerinin kullanımında yaşanan en ufak performans sorunlarından, en komplike motor arızalarına kadar her biri için profesyonel servis hizmetlerini Fakir Servisi firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Tüm Fakir markalı elektrikli süpürge modellerindeki teknik arızalar ve genel bakım işlemleri için faaliyet gösteren firmamız, hızlı ve kaliteli müdahaleleri ile bölgesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

İstanbul Fakir Servis Numarası : 444 78 56

Güler yüzlü hizmet anlayışına ek olarak her zaman müşteri memnuniyeti hizmet politikası ile İstanbul genelinde Fakir Servisi firmamız, tüketicilerin taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Dünya standartlarına uygun kalitedeki süpürge servis hizmetlerini getiren firmamız, Fakir cihazlarındaki teknolojiye uygun bir servis altyapısına sahiptir. Üstelik bölge genelinde her zaman yerinde servis sistemi ile de elektrikli süpürge cihazı arızalarına müdahalelerde bulunmaktadır.

Özellikle tam donanımlı mobil ekipleri sayesinde arıza tipi ne olursa olsun tüm işlemleri adresinizde gerçekleştiriyor. Böylelikle cihazınızdaki arıza kısa zaman dilimlerinde çözüme kavuşturulduğundan, anında etkin biçimde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Fakir Servisi hizmetlerimiz kurumsal yapıda sunulmaktadır. Bu çerçevede de tüm arıza bildirimleriniz resmi kayıt altına alınmaktadır. Bu doğrultuda da yapılan her bir işlem için resmi olarak 1 yıllık garanti güvencesi de sunabiliyoruz.

WEB: https://www.fakirservis.org

Call Now ButtonServis Çağır