Ümraniye Rowenta Süpürge Servisi

Ümraniye Rowenta Süpürge Servisi

10 Şubat 2023 Haberler 0

Birçok elektrikli süpürge modeli bulunan Rowenta markası alanının iyi firmalarından biri konumunda. Yüksek kalite standartlarına uyum sağlayan Rowenta bir Alman firması olarak elektrikli ev aletleri alanında çok farklı seviyelere gelmiş bulunmaktadır. Biz ise ürünlerinde rahatlık, tasarım, dayanıklılık, konfor, performans ve kalite kriterlerini ön plana koyan Rowenta firmasının özel servis hizmetini üstlenmekteyiz.

Her ne kadar mümkün olduğunca az üretim hatası yapılmaya çalışılsa da bazı sebeplerden kaynaklanan hatalar oluşabiliyor. Bunun dışında kullanıcıların yaptığı hatalardan dolayı da ürünler bozulabiliyor veya bakım gerektirebiliyor. Biz Özel Rowenta Teknik Servis olarak Rowenta ürünlerinde meydana gelebilecek arıza ve bakımlarda sizler için kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Sizden aldığımız ürünleri ilk günkü tazeliği ile size teslim ediyoruz.

Ürünü aldıktan sonra size geri dönüş süresini çok kısa tuttuğumuzdan zaman yönetimini en iyi şekilde uygulayıp süreyi lehimize çeviriyor ve sizi mümkün olduğunca daha az bekletmiş oluyoruz. Onarımını yaptığımız ürünlerle ilgili olarak uygun fiyat garantisini ve işçilik hizmeti, parça değişimlerinde ürünlerinizin 1 yıllık kullanım garantisini sizlere vermekteyiz. Servis hizmeti konusunda şu ana kadar sıkıntı yaşamamış olmamızın yanı sıra böyle bir duruma fırsat vermemek için bu 1 yıllık garantimizi en ufak bir parça değişiminde dahi yapıyoruz. Kaliteyi ayağınıza getiren profesyonel bir ekibimiz var ve bu ekibimiz her geçen gün büyümektedir. Kullandığınız ürünleri onarımını layıkıyla yerine getiren personellerimiz size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Rowenta markasıyla yer alan her türlü ürün Özel Ümraniye Rowenta Servisi tarafından tamir edilip sizlere en sağlıklı ve kullanışlı haliyle ulaşmaktadır. Firmamızın size mümkün olduğunca çabuk ulaşması için ürünün arızası durumunda bize internet sitemizden veya telefon numaralarımızdan en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız size en kısa sürede ulaşacak, en doğru çözüme sizleri ve ekibimizi yönlendirecektir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin mutluluğu ve onurumuzdur.

Call Now ButtonServis Çağır