Rowenta Servisi Yakından Tanımak İster misiniz?

Rowenta Servisi Yakından Tanımak İster misiniz?

1 Mayıs 2023 Haberler 0

Teknoloji dünyasının tartışmasız en iyi markalarından biri olan Rowenta ürünleri için seneler önce hizmet vermeye başladığımız bu yola tamamen kendi çabamız ve başarımız sayesinde gelmiş bulunmaktayız. Her geçen gün daha iyiye gitmeyi ilke olarak benimsemiş bir firma olarak, Özel Rowenta Servis denildiği zaman akla gelen nadir sayıda iyi firmalardan biri olarak karşınıza çıkmaktayız. Güvenilir personelimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, bilgili ve uzman teknik kadromuz ile beraber Rowenta markalı tüm ürünleriniz hakkında yardımcı olmak için her zaman hizmetinizdeyiz 7 gün 24 saat mesai yapan çağrı merkezi personelimiz ile birlikte merak ettiğiniz her şeyi cevaplamaktayız.

Bakım, montaj, onarım gibi konularda yardımcı olarak hizmet kalitemizden asla ödün vermediğimiz bu yolda bizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Hızlı servis anlayışı sayesinde servis sürecini tamamen kısaltarak aynı gün servis hizmeti vermeye kadar giden önemli bir başarıyı kaydetmiş olmanın sevinci ve gururunu taşıyor ve bu mutluluğu sizler ile paylaşıyoruz.

Yedek parça değişimi konusunda “servis firması cihazın içine hangi parçayı koydu?” sorusunu ortadan kaldırdık ve yedek parçalarda mutlaka orijinallikten yana olduk. Hizmet anlayışımıza ters olan merdiven altı ya da sahte parçalardan tamamen uzak durarak hem işimizin hem de Rowenta kalitesinin hakkını veren taraf olmaya devam etmekteyiz. Garantili servis hizmeti ve daha birçok üstün hizmet avantajları ile hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır